MEMBER DISTRICTS

BOARD OF DIRECTORS

LEGISLATIVE COMMITTEE

Bloomfield
www.bloomfieldcsd.org

Canandaigua
www.canandaiguaschools.org

Dundee
www.dundeecs.org

Gananda
www.gananda.org

Geneva
www.genevacsd.org

Honeoye
www.honeoye.org

Lyons
www.lyonscsd.org

Manchester-Shortsville
www.redjacket.org

Marcus Whitman
www.mwcsd.org

Marion
www.marioncs.org

Newark
www.newarkcsd.org

North Rose-Wolcott
www.nrwcs.org

 Penn Yan
www.pycsd.org

Phelps-Clifton Springs
www.midlakes.org

Seneca Falls
www.senecafallscsd.org

Sodus
www.soduscsd.org

South Seneca
www.southseneca.com

Wayne
www.waynecsd.org

Wayne-Finger Lakes BOCES
www.wflboces.org

Williamson
www.williamsoncentral.org

Delegate : Pam Nakoski
Alternate: Jim Spelman

Delegate:  Julianne Miller
Alternate:  Megan Personale

Delegate: Brittany Gibson
Alternate:  Jared Webster

Delegate: Greg Giles
Alternate: Bill Buchko

Delegate: Emily Fisher
Alternate:  Stephanie Annear 

Delegate: Jim Sykes
 

Delegate: Rich Henry
Alternate: Imelda Dobbins

Delegate:  Barbara Gardner
Alternate:  James Simmons

Delegate: Sheila Brown 
Alternate: Phyllis Frantel 

Delegate: Michele Kuelling
Alternate: Amber Taber 

Delegate: Julie Nevelizer  
Alternate: Russ Harris 

Delegate: Linda Eygnor
Alternate: Lucinda Collier  

Delegate: Robin Johnson
 

Delegate: Jacob Amidon
 

Delegate: Cara Lajewski
Alternate: Heather Zellers
 
Delegate: Laura Steffler-Alampi
 

Delegate: Peter Jennings 


Delegate: Carrie Resch


Delegate: Lynn Gay  
Alternate: Anne Morgan 

Delegates: All Members

Delegate: Caroline Nevil
Alternate: Pam Nakoski

Delegate:  Beth Thomas
Alternate:  Julianne Miller

Delegate:  Robert Neu
Alternate:  Brittany Gibson

Delegate: Bill Buchko  
Alternate: Greg Giles

Delegate: Emily Fisher
Alternate: Stephanie Annear 

Delegate:  Jim Sykes
 

Delegate: Rich Henry  
Alternate: Imelda Dobbins

Delegate:  Barbara Gardner              Alternate:  James Simmons

Delegate: Phyllis Frantel  
Alternate: Sheila Brown 

Delegate: Amber Taber 
Alternate: Michele Kuelling 

Delegate: Julie Nevelizer 
Alternate: Russ Harris 

Delegate: Linda Eygnor
 

Delegate: Robin Johnson
Alternate: David Willson

Delegate:  Ryan Davis
Alternate:  Matthew Murphy

Delegate: Linda Jones 
Alternate: Heather Zellers 

Delegate: Laura Steffler-Alampi
 

Delegate: Mary Ose 
Alternate: Brenda Eastman

Delegate: Jennifer Schoene


Delegate: O.J. Sahler   
 

Delegates: All Members